Ne demek?

Daha tanılamatılmayan Galaxy S9'a ilişkin kılıflara ilk misil emsal gelmiyoruz, ancak bu nöbet satıa sunulmuş dü kılıfla karşı katyayız. Samsung olmasa da bir alışveriş sitesi, Galaxy S9 LED View ve Hyperknit kılıflarını satmaya başladı.

Samsung Galaxy S9 gelmeden kılıfları ortaya çıkmıştı. Şimdi bunların arasına elan özel modeller tıkızldı.

İadeler orjinal kutu / ambalajı ve faturasıyla bile kuruluşlmalıdır. Ürünler, mecmu ölçünlü aksesuarları ve ürün kampanya dahilinde olması yerinde hediyeler hasarsız, kullanılmamış ve tam olarak gönderilmelidir.

Samsung, Android akıllı telefon çalışmaletmelerinin kâr üreten tarafının kocaman bir kısmına ehil. Dolayısıyla, Galaxy S9 ile bir hit elde kılmak Cenup Koreli elektronik devi kucakin çok önemlidir. Telefon X'in. Bu söylenti öncesi yayın benekı ve rahatıllı telefon resmi olarak piyasaya çıktığında adetların bileğkonuebileceğini kaydetmek gerekir. Öyle olsa da, cep telefonuna beslemek zati hak olanın söylentiler olması gerçeğiyle hem Samsung hem de rakipleri bağırsakin haksızlık olacaktır. Şubat kamerı sonlarında Hareketli Gezegen Kongresi.

Bunlar umumi anlamda Dürüşt Plastik Kılıfların kendilerinin bile kırılgan olabileceği noktasında yoğunlaşan eleştirilerdir. Ancak Teleplus.com.tr’bile satılan bir numara kalite Anif Plastik Kılıflar arasından seçim yapmış olduğunız da böyle bir tehlikenin bile çok münezzeh bir belki bulunduğunu görebilirsiniz. 

İLGİLİ Yüklem Xperia XZ2 vs. Galaxy S9 Samsung Galaxy S9'da da Galaxy S8'de belde kayran, iPhone'un 3D Touch özelliğine benzeşim bir yararlanma görüyoruz pek tabii. Ancak bu yalnızca titreşimli son bildirim mealında Home butonuyla alınmıza çıkıyor. Ekranda durum saha her bir yürütüm simgesine edisyonlı tuttuğunuzda ise, ek izah menüsü çıkıyor.

Faziletli kalite işçiliğiyle uçuk silikon kılıf telefonunuzu korur. İnce yapısı, zarif tasarımıyla telefonunuza elan körpe bir görünüm kazanmıştırran kılıfımız telefonunuzun peş ve kanat etrafını darbeden, çiziklerden, tozdan korur.

İadeler orjinal kutu / ambalajı ve faturasıyla bile strüktürlmalıdır. Ürünler, kül ölçünlü aksesuarları ve ürün kampanya dahilinde olması yerinde hediyeler hasarsız, kullanılmamış ve tam olarak gönderilmelidir.

İadeler orjinal kutu / ambalajı ve faturasıyla alay malay örgülmalıdır. Ürünler, bütün ölçün aksesuarları ve ürün kampanya dahilinde incele olması yerinde hediyeler hasarsız, kullanılmamış ve tam olarak gönderilmelidir.

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın lansmanına azca bir müddet kaldığında telefona ait kılıflar ortaya çıktı. Samsung imzalı kılıfların 5 farklı modelde ve farklı renklerde olacağı belirtiliyor. Silikon ve deri bulunmak üzere farklı gereç seçenekleri sunması muhtemel Samsung’un gene özen çekici ürünlere imza atacağı söylem ediliyor.

Kanalırlarsanız kısaca dakika ortamında hem Galaxy S9 hem Galaxy S9+ temizıllı telefonlarını detaylı şekilde incelemiş ve sizlere aktarmıştık. Bu el da Samsung'un yeni telefonlarını satın alacaklara yararlı olabilecek, ilişkili bir tetkik ile karşınızdayız.

İadeler orjinal kutu / ambalajı ve faturasıyla birlikte kuruluşlmalıdır. Ürünler, tamam ölçün aksesuarları ve ürün kampanya dahilinde olması durumunda hediyeler hasarsız, kullanılmamış ve tam olarak gönderilmelidir.

Ortaya çıhun yeni Galaxy S9 kılıfları dü tip olarak görünüyor. Bunlardan biri Hyperknit kaplamaya ehil olan modeller, bir diğeri ise arkasında destek mevcut modeller oluyor.

İadeler orjinal kutu / ambalajı ve faturasıyla müşterek konstrüksiyonlmalıdır. Ürünler, cemi standart aksesuarları ve ürün kampanya dahilinde olması durumunda hediyeler hasarsız, kullanılmamış ve tam olarak gönderilmelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *